GEZİLMESİ GÖRÜLMESİ GEREKEN ÜLKELER

AVUSTRALYA

Avustralya herşeyiyle başlı başına bir dünya. Herkes zamanının belli bir bölümünde tamam gidiyorum der ve planlar yapılır kimi gider kimi belli koşullar yüzünden gidemez. Dünyanın öteki ucu, ama güzellikleri de bir o kadar fazla bu kıta sakinliğiyle, şehir koşuşturmasıyla, plajıyla, gece hayatıyla, düzeniyle herşeyi yaşayabileceğiniz bir dünya. Olay tamamiyle avustralyadan ne istediğinle alakalı. Dil okulu sayesinde gidersen hem para kazanır hem öğrenir hemde gezersin, böylece hayatın içindeyken zaman hızla geçer ve deneyimlerine fazlasını katmışsındır çoktan. Kocaman ülke her sahili her yeri farklı güzellikte, gezmekle bitmiyor ama bir o kadar da farklı birbirinden. 

İş olanakları çok fazla istediğin alanda iş bulabilme işe girme hakkına sahipsin ama yasal olarak haftada 30 saat çalışma hakkın bulunmakta..

İTALYA

İtalya'da insanların hayata karşı neşe ve tutumu, kalbinizin sesini dinlemeniz için size güç ve cesaret verecektir. Venedik, Bolonya, Roma veya Milano'da olmak kafanızda ki tüm dert ve sorunları unutturabilir. Bir harita alın, bir şehir seçin gezin ve Airbnb'de ucuz olarak konaklayın. Sabah yerel lezzetler satın almak, bir şişe kaliteli şarap almak ve hayatın tadını çıkarmak için markete gidiyorsunuz. İdeal olarak balkonunuzdan İtalya'nın güzel manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Bir fincan kahve içmek için yerel bir kafede oturun, yerlilerin genel sohbetleri hakkında konuşmalarını dinleyin veya deniz kenarında güneşlenin - İtalya kendinizi bulmak için harika bir yer! Ve asla yalnızlık veya sıkılma konusunda endişelenmenize gerek yok, insanlarla iletişim kurmak çok kolay!

İtalya Gezisi

devamı yakında !

 

Sıradaki FRANSA - Paris

Heading

Additional content