Kullanım Koşulları

İşbu web sitesi (“bycuff.com”), merkezi Azizmahmut Hüdayi mahallesi Sümbülzade sokak. No:22/1 adresinde bulunan işletmemiz 20.11.2020 tarihinde Ticaret Bakanlığı Sicil Kurumu tarafından faaliyete geçmiştir.

Telefon Numarası: +90 543 204 67 14

Pazartesi'den Cuma'ya 08:00 ila 17:00 saatleri arası açıktır (UTC +1)

E-posta Adresi: info@bycuff.com

ÜRÜN

BYCUFF™, Web Sitesi üzerinden bildirimde bulunmaksızın fiyat değişikliği yapma, ilave masraflar dâhil etme ve ürün resimleri ve teklifleri gibi ürün bilgilerini değiştirme hakkına sahiptir. Mevcut ürün görselleri ve bilgi metinleri, ürünü mümkün olduğunca yansıtmaktadır. Sayfada görünen her türlü hata ile ilgili hakkımızı saklı tutuyor ve tüm resimlerin saatin gerçek görünümünü tam olarak doğru biçimde yansıtmalarını garanti edemiyoruz. Resimler, bilgisayarınızın renk ayarlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tüm resimler yalnızca örneklendirme niteliğinde olup doğru görünüm ve karakteristik özellikleri garanti etmemektedir.

DOLANDIRICILIK

 

Tüm dolandırıcılık işlemleri yetkili makamlara bildirilmekte olup, BYCUFF™, bu tür şüphe uyandıran satın alma işlemlerini iptal etme hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞ VE DİĞER TÜKETİCİ İŞLEMLERİ

 

Web Sitemizden bir ürün/hizmet satın alınması söz konusu olursa, anılan işlem yürürlükteki tüketici mevzuatı uyarınca tüketici ve BYCUFF™ arasında kurulacak mesafeli satış sözleşmesine tabidir.

İşbu kullanım koşulları [24.11.2020] tarihinde güncellenmiştir.

erkek-bileklik

Koordinat

Haritada en derin anılarınızı diğer yerlerden daha fazla tutan bir nokta var. Sadece sizin veya hediyeyi alan kişi için çok şey ifade eden bir yer bulun. Ürün sayfamıza konumu yazın ve o konumun koordinatları seçilecektir.

Bazı popüler konumlar şunları içerir:
- Partnerinizle ilk tanıştığınız yer
- Büyüdüğün yer
- Aşık olduğun yer
- Favori seyahat konumunuz
- EVET dediği yer
- En anlamlı konumunuz

Tarih / Özel Gün

Özel bir şeyin veya hayatınızın değiştiği tarihi kazıyın. İkinizin de değer verdiğiniz o günü hatırlaması size yakın biri için harika bir hediye.

Bazı popüler tarihler şunları içerir:
- İlk tanıştığınız tarih
- Teklifin tarihi
- Mezuniyet tarihi
- En anlamlı tarih

El Yazısı ve Şekiller

Bu güzel kişisel mürekkep çizgilerini sonsuza kadar sürdürün

Bir kağıda yazın veya çizin (ya da sonsuza kadar hatırlamaya değer eski bir not bulun). Bir resim çekin ve ürün sayfasına yükleyin, ekibimiz arka planı kaldıracak ve özel mücevher parçanızın üzerine tam ince çizgileri işleyecektir, kesinlikle sizin veya alıcının sahip olacağı en kişisel mücevher parçası olacaktır.

Bazı popüler fikirler şunlardır:
- elle yazılmış bir not
- basit bir çocuk çizimi
- elle çizilmiş semboller
- vefat eden sevdiklerinizden notlar

Mors Kod

Gravür seçeneklerine en yeni eklememiz mors kodudur. Ürün sayfasına kelimenizi yazın ve ilgili mors kodunu görün. Gravürünüzü şifrelemenin ve etrafınızdaki herkesin bunun ne anlama geldiğini bilmesine izin vermemenin harika bir yolu.

Mors kodundaki bir harfin 2-5 satır/nokta olduğunu unutmayın, bu nedenle yazabileceğiniz karakter sayısı sınırlıdır. Tek kelimeyle (veya SENİ SEVİYORUM gibi 2-3 kısa kelimeyle) gitmenizi öneririz.

Spotify Kod

Tarzını yansıttığın şarkını yada müziğini seç ve o kodu muhteşem bileklik veya kolyeye kazıyalım.

Sadece senin tarzın senin albümün senin tarzın anında bileğinde yada boynunda seninle olsun.

Sana özel bu hediyeyi teknoloji ile entegre hale getirdik.

Simdi sadece yapman gereken sana özel o şarkıyı bize iletmen.